O mně a homeopatii

Homeopatie mě zajímá již velmi dlouho a postupem času jsem se o ní dozvídala více a více, až jsem se odhodlala jít studovat klasickou homeopatii na Homeopatické akademii Mgr. Jiřího Čehovského. Během studia jsem získala spoustu znalostí, jak od významných českých homeopatů, tak těch zahraničních. Ráda bych například jmenovala Robina Murphyho, Kima Eliu nebo Davida Mundyho. Bylo velmi přínosné, vyslechnout si cenné zkušenosti, příklady z praxe i výklady homeopatických léků. Studium jsem řádně zakončila písemnou a ústní zkouškou. Nyní se dále vzdělávám na Prague College of Classical Homeopathy.

Mé původní povolání je farmaceutická laborantka. Toužila jsem pomáhat lidem a myslela jsem si, že tohle bude to správné povolání. Ale postupem času jsem zjistila, že léčení běžnými léky se nemoci jen potlačují, často se opakují a neřeší se jejich podstata a příčiny. A proto mnoho lidí trpí chronickými potížemi.

Z důvodu nedostatku času řešit s pacienty jejich potíže alternativní cestou během pracovní doby v lékárně, jsem se rozhodla pro zřízení vlastní poradny, kde mám čas se nemocným plně věnovat.

Jsem registrovaná jako homeopat v Homeopatické společnosti, z.s. – společnosti praktikujících homeopatů a příznivců homeopatie. https://www.homeopatickaspolecnost.cz

Dále jsem na seznamu homeopatů na webu: https://www.homeopatie.cz

Těším se na naše první setkání v mé homeopatické poradně v Zárybech!

Napsat recenzi můžete ZDE

Facebook